logo_industrytech_cover

AUTOMATICKÉ VÝROBNÍ LINKY

BALICÍ LINKY NA PRÁŠKY, GRANULÁTY, KRÉMY A OMÁČKY

VERTIKÁLNÍ BALICÍ STROJ

Vertikální balicí stroj pro balení prášků, granulátů, krémů a omáček v prvním kroku vytvoří z fólie základ obalu, naplní jej přesným množstvím směsi, vzduchotěsně jej uzavře a přesným odříznutím přebytečného materiálu vyrobí konečný obal. Je možné si vybrat z několika typů, například 3stranný svár, 4stranný svár, zadní svár, zadní svár typu M.

automaticka_baliaca_linka_na_sypke_granulovite_tekute_kremovite_zmesi
automaticka_baliaca_linka_na_sypke_granulovite_tekute_kremovite_zmesi
automaticka_baliaca_linka_na_sypke_granulovite_tekute_kremovite_zmesi

BALICÍ STROJ PRO DOYPACKY

Balíci stroj pro doypacky obsahuje automatický podavač, z něhož se obaly dostávají na rotační stůl, kde jsou pomocí pneumatických přísavek otevřeny a připraveny k plnění. Dávkovací mechanismus naplní obaly směsí a poté je uzavře pomocí svařovacích čelistí.

linka-na-plnenie-a-uzatvaranie-doypackov

Linka se používá k balení mouky, doplňků stravy, zrnkové kávy, ořechů, chipsů, luštěnin, kosmetických krémů, tatarské omáčky, kečupu, medu, omáček a dalších směsí. Plnicí mechanismus se volí podle typu směsí. Šnekový mechanismus se používá pro plnění prášků. Vibrační nebo kombinované váhy jsou vhodné pro granuláty. Pístový princip se používá pro krémy a omáčky. Následnou výstupní kontrolu hmotnosti balení zajišťuje vyřazovací váha a detektor kovů zase zjišťuje přítomnost nežádoucích předmětů v balení.

AUTOMATICKÁ PLNICÍ, UZAVÍRACÍ A ETIKETOVACÍ LINKA

Linka se používá k plnění, uzavírání a etiketování samostatně stojících obalů jako jsou láhve, sklenice, plastové tuby, plechovky, kartuše, skleněné nádoby a obaly, které lze po dopravníku posouvat v samostatně stojící poloze. Zařízení se skládá z následujících linek:

Plnicí linka, kterou lze použít k plnění tekutých, pastovitých, granulovaných a sypkých směsí. Plnicí linku lze vyrobit s 2, 4, 6 nebo 8 dávkovacími hlavami podle požadované produktivity.

Uzavírací linka slouží k uzavírání plastových šroubovacích uzávěrů, plechovek, pipetových uzávěrů, hliníkových uzávěrů s možností vakuového uzavírání.

Etiketovací linka, která aplikuje etiketu na obal. V závislosti na typu obalu lze etiketu aplikovat na válcové obaly, ploché obaly nebo obaly s horním uzávěrem a boční etiketou. K tisku data spotřeby nebo šarže lze použít inkoustové tiskárny.

AUTOMATICKÁ PLNICÍ LINKA NA TUBY

Automatická plnicí linka na tuby se používá k automatickému plnění a uzavírání plastových tub v kosmetickém nebo potravinářském průmyslu. Zařízení se používá k plnění kosmetických krémů, zubních past nebo čokoládových krémů.

Linka-na-plnenie-do-tub

Celý proces výroby trubek je plně automatizovaný a skládá se z následujících kroků:

  1. Automatické třídění trubek pomocí třídicího zásobníku a jejich vložení do rotačního stolu.
  2. Vycentrování zkumavky vzhledem ke značce udávající orientaci grafického znázornění tuby.
  3. Naplnění tuby krémem pomocí dávkovacího mechanismu.
  4. Uzavření tuby pomocí kleští pro tepelné svařování.
  5. Označení svaru datem.
  6. Vysunutí naplněné a uzavřené tuby z rotačního stolu.

Main Menu